Samsun Vinç Kiralama

Kuruluşumuz, vinç kiralama hizmeti sunmakta, bu göreviyle ise Balıkesir ilindeki kurum ve kuruluşların vinç hizmeti ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. Uzman ekibimiz ve araç filomuz, ihtiyaç duyulan her ilçede, beldede veya köyde, hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmekte, bununla beraber ise sektördeki tüm firmalara öncülük etmek için yarışmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışarak firmamızın ismini en yükseklere çıkarmak, birinci vazifemizdir.

Samsun Vinç Kiralama, bakımlı araç filosu ve uzman çalışanlarıyla tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Direk söküm-dikim, araç kurtarma hizmetleri, tabela montajı, otobüs-kamyon-tır çekme gibi işlemleri de gerçekleştirebilen firmamız, tüm bu işlemleri sizlere uygun fiyatlarla sunmaktadır. Hızlı, dürüst ve başarılı bir sonuca odaklanmış çalışma şeklimiz, bu güne kadar olumlu tepkiler almış, bundan sonra da almaya devam edecektir. Çünkü müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir firma, kaybetmeye daima hazır olmalıdır.

Sürekli olarak genişlettiğimiz makine parkımız, kamu ve özel sektördeki tüm vinç kiralama hizmetlerine taliptir. Bizimle 7/24 irtibata geçerek hizmetlerimizin kalitesinden ve çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve uzman çalışanlarımız, güvenilir ve hızlı hizmet almanız için emrinizdedir. Sektörel gelişmeleri yakından takip eder, her gün bir adım daha ilerlemek için çalışırız.