Samsun Vinç Kiralama

 Samsun Vinç Kiralama

SAK VİNÇ kiralık vinç hizmetleri firması Samsun merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Samsun'da ki merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine kiralık vinç  hizmetleri vermektedir. SAK VİNÇ, 16 yıllık tecrubesi ile sektöründe öncü firma olan SAK VİNÇ;  kiralık vinç  ve hiyap  hizmetlerinin  yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 200 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ayrıca da 80 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.
     

SAK VİNÇ  90'lI yıllarda Ali SAK ve Mustafa SAK 'ın kuruculuğu ile SAMSUN’da vinç kiralama faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinçler ve hiyaplar ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir.

Ne Yaparız ?

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış konularında da etkinlik gösteren SAK VİNÇ,  kiralık vinçler ile ilgili  ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

SAK VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma,  montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Nasıl ?

SAK VİNÇ ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.