Samsun Sepetli Vinç

Samsun Sepetli Vinç

Sepetli vinç, yüksek binaların inşaatlarında, insanların iş güvenliği konusunun risk taşıdığı yüksek yerlerde güvenlikle kullanılan araçlardır. Sepetli vinçler, binaların özellikle çok katlı binaların dış cephe işlerinde (montaj, tamir, boya, sıva, temizlik, bakım gibi) ve çeşitli malzemelerin, eşyaların yüksek yerlere taşınmasında kullanılan, hızlı ve kolay iş yapma olanağı sağlayan makinelerdir. İşgücünü artırıp, iş güvenliğini sağlayan sepetli vinçler, yüksek binaların inşalarında kullanılması zorunlu araçlardır. Samsun sepetli vinç, deneyimli çalışma ekibi, vinç operatörleri, her tür bakımı yapılmış modern ve yeni araç parkuru ile hızlı ve güvenli vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Firma olarak, sepetli vinç kiralama konusunda bir sorunla karşılaşmadan, işgücünden tasarruf edeceğiniz, insan hayatını riske atmadan işlerinizi yapabileceğiniz faaliyetler için siz değerli müşterilerimizin yanında oluyoruz. Firmamız Sak Vinç, ihtiyaç duyduğunuz tüm kiralık sepetli vinç hizmetlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Bir sepetli vinç, iki kısımdan oluşur. Sepetin asıldığı vinç birinci kısım, vinci taşıyan kamyon ise ikinci kısımdır. Yani iki ayrı araçtan oluşmakta olup bunlar birbirine bağlıdır. Sepetli vinçlerin, ulaşılacak yükseklik ölçüsüne ve kaldırılacak ağırlığa göre farklı modelleri bulunmaktadır. 20-25 metreye kadar yükselebilen sepetli vinçler 3,5 tonluk hafif kamyonlara monte edilmektedir. Fakat yükseklik çoğalınca kamyonların tonajı da artmaktadır. Örneğin; 30 metrede 7,5 tona, 45 metrede 15 tona ve 72 metrede 32 tona kadar artış göstermektedir.

Özellikle inşaat sektöründe sepetli vinçlerin ne denli faydalı araçlar oldukları görüldükçe kullanımları da artmış, çok talep görmeye başlamışlardır. Ama belirttiğimiz gibi her yükseklik ölçüsü için farklı modellerde sepetli vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç ise kiralık vinç sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Samsun Sepetli Vinç bünyesinde barındırdığı pek çok ölçüdeki sepetli vinçleri ile Adana bölgesinde hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç hissettikleri anda bizimle iletişime geçmesi yeterlidir. En hızlı ve güvenli biçimde ihtiyaçlarınız, firmamız tarafından giderilecektir. Araçlarımız sürekli bakımdan geçmekte, vakti geldiği anda yenilenmektedir. Sepetli vinç kiralama hizmetimizle, size hızlı ve düşük maliyetli, ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.